اخبار و مقالات

اسف 08

استفاده از کرم های بهداشتی جهت آب رسانی به پوست

استفاده از کرم های بهداشتی جهت آب رسانی به پوست

داشتن پوستی سالم و شاداب و با طراوت از دغدغه های تمامی جوانان امروزی به ویژه خانم ها می باشد که این کار با مراقبت های مداوم پوست ممکن می شود. مراقبت از پوست و شاداب نگه داشتن آن موقوله ای است که باید در تمامی مراحل زندگی آن را به درستی اجرا کرد و از تمیز و سالم نگه داشتن آن غافل نماند.

خانم هایی که روش های متغاوتی را برای مراقبت از پوست خود به کار می برند قبل از هرچیزی باید عواملی که به پوستشان آسیب می رساند را خوب بشناسند . از جمله عواملی که ممکن است برای انواع پوست های مختلف مضر باشد نور آفتاب است. فرقی نمی کند که شما دارای چه نوع پوستی باشید زیرا اشعه ی فرابنفش موجود در نور آفتاب باعث ایجاد لک و سیاهی پوست شما شده و آسیب بزرگی را برروی پوستتان ایجاد می کند.

تغذیه ی ناسالم از جمله عوامل دیگری است که ممکن است آسیب هایی از جمله ایجاد انواع جوش های ملتهب و سرسیاه را بر روی پوست شما وارد کند

استرس که جز عامل های پرخطر برای تهدید کردن پوست به شمار می رود باعث تقویت رادیکال های آزاد و پیری زودرس پوست می گردد.

مصرف سیگار و دخانیات که در تخریب الیاف های کلاژن پوست بسیار موثر هستند ، پوست فرد را 10 سال پیرتر از فرد غیر سیگاری می کند. این ها عواملی هستند که هر فرد باید قبل از انجام روش های مراقبت از پوست خود ، آنها را بشناسد.

مهم ترین فاکتور مراقبت از پوست آب رسانی پوست می باشد

آب رسانی پوست مهم ترین کاری است که هر فرد برای شادابی و جوان ماندن پوست خود و در نهایت زیباتر شدن آن ، باید انجام دهد. خانم هایی که دوست دارید پوستتان همیشه طروات و شادابی خود را داشته باشد و زیبا و جوان بمانید، به پوستتان آب برسانید

تا زمانی که پوست شما رطوبت لازم خود را نداشته باشد هیچ نوع مواد آرایشی و بهداشتی در مراقبت از آن نمی تواند موثر باشد. بنابراین می توان گفت که اولین قدم در جوان ماندن و زیبایی پوست ، آب رسانی پوست است. ملتهب شدن پوست و بی رنگ شدن و قرمز شدن پوست از نشانه های این است که به پوست شما آب کافی نرسیده است که همه ی این ها موجب چروک شدن و پیری زود رس پوست می شود. خانم هایی که از پوست خشک خود رنج می برید ، یکی از مهم ترین دلایل پوست خشک و خط و خطوطی که سطح پوست را بیشتر می کند ، کم بودن رطوبت و آب پوست است. پس برای اینکه پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید همیشه آن را مرطوب نگه دارید.

استفاده از کرم های بهداشتی جهت آب رسانی پوست

معمولا در تمامی سنین مراقبت از پوست برای تمامی افراد لازم می باشد اما در سن 30 سالگی باید تمامی مراقبت ها را جدی بگیرید. چون با بالا رفتن سن ، پوست بیشتر در معرض خطر قرار دارد و دچار چین و چروک می شود علل خصوص پوست های خشک. در این شرایط برای مراقب از پوست خود و جلوگیری از شکنندگی آن ، در کنار دیگر مراقبت های پوستی با استقاده کردن از کرم های بهداشتی آب رسان ، به تقویت و آب رسانی و مرطوب نگه داشتن پوست خود بیشترکمک کنید و با استفاده از این کرم های صدرصد بهداشتی طراوت و زیبایی را به پوست خود هدیه دهید.

فواید استفاده از کرم های بهداشتی جهت آب رسانی پوست

استفاده ی موضعی از کرم های بهداشتی معتبر و با کیفیت مانع از تبخیر آب سطح پوست شده و همچنین رطوبت و آب مورد نیاز به زیر پوست را تامین نموده و باعث آب رسانی کامل به پوست شما می شود. استفاده ی روزانه دو بار از این کرم های بهداشتی ( به ویژه برای کسانی که پوست خشک دارند) باعث آب رسانی کامل به پوست می شود که این خود باعث تغذیه ی کامل پوست می گردد و از چین و چروک و افتادگی پوست جلوگیری می شود.

همچنین استفاده از کرم های بهداشتی جهت آب رسانی پوست ، ویتامین E مورد نیاز پوست را تامین کرده و مانع از پیری شدن پوست می شود. استفاده از این نوع کرم های بهداشتی برای تمامی افراد با انواع پوست های مختلف لازم و ضروری می باشد.

1 دیدگاه

  1. فروش عسل
    تیر 19, 1397 در ساعت 15:22 ·

    سلام سايت خوبي داريد ممنون بابت زحمات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran