درباره ما

کیفیت رمز ماندگاری ست

شرکت آرین طب سپاهان در سال ۱۳۸۲ با هدف عرضه فرآورده های بهداشتی – آرایشی با کیفیت به بازار ایران تاسیس شد. موسسان و مدیران این شرکت همگی افراد باتجربه در این حوزه ی کاری و تحصیلکردگان رشته های پزشکی و داروسازی می باشند و به همین جهت علاوه بر آشنائی کامل با مباحث تخصصی مربوط به پوست، مو، علم مواد و فرمولاسیون محصولات داروئی – بهداشتی، به وجود پشتوانه علمی و تکنولوژیکی برای تولید محصولات باور داشته و در این راستا تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا محصولاتی با کیفیت تراز اول جهانی در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهند.

ایـن شـرکت در ابتـدا فعـالیت خـود را با واردات و تـوزیـع محصـولات برند آلپسین مدیسینال  (Alpecin Medicinal) مدیسینال از شرکت دکتر کورت ولف آلمان آغاز کرد که گروه محصولات مو بوده و برای برطرف کردن مشکلات مو مانند چربی، شوره، ضعیفی مو و یا ترکیبی از اینها عرضه شده اند. بعد از آن و در اثر حسن انجام کار شرکت دکتر کورت ولف نمایندگی برندهای پلانتور (Plantur) که محصولاتی برای ریزش موی بانوان هستند و محصولات پوستی آلسینا (Alcina) در ایران را نیز به این شرکت واگزار کرد. در ادامه مسیر و برای تکمیل گروه محصولات، واردات و عرضه محصولات تخصصی نگهداری ناخن با نام تریند (Trind) از کشور هلند نیز در سبد کالای شرکت قرار گرفت. همچنین با توجه به خلا وجود کیسه های آبگرم مناسب و استاندارد در ایران، شرکت اقدام به واردات و عرضه کیسه های آبگرم با نام فشی (Fashy) از کشور آلمان نیز نمود.

اساس کار این شرکت تکیه بر علم، تجربه و بهره مندی از آخرین پژوهشهای علمی در انتخاب محصول، بازاریابی و فروش آنها و جلب رضایت مشتری می باشد.

این شرکت در حال حاضر در اکثر استانهای ایران دارای نمایندگی فعال می باشد. در ساختار این نمایندگی ها و برای بازاریابی علمی و فروش محصولات، افرادی به عنوان سرپرستان فروش استان، نمایندگان علمی محصولات، مشاورین فروش و بازارپرداز وجود دارند. این تیم گسترده با هماهنگی مدیران دفتر مرکزی شبکه ای را تشکیل داده اند که تلاش آنها ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت می باشد.

EnglishIran